Yüksel Grup Rent a car ; günlük veya aylık olarak araç kiralama ihtiyaçlarınızı en hızlı çözüme ulaştırmak için her yıl düzenli olarak yenilediği araç filosundan tercih ettiğiniz araçları uygun fiyatlar ile ulaşmanızı hedeflemektedir. Uzun yıllar taşımacılık sektöründe verdiğimiz hizmetlerin ardından, müşterilerilerimizden gelen talepler ile farklı yolcu taşıma kapasitesine sahip araçları filomuzda katmış bulunuyoruz.

Filomuzda yer alan araçlar yüksek model olup, farklı yakıt seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Ankara'nın emek bölgesinde hizmetlerini sürdüren firmamız, şöförlü araç veya havaalanı transferleri konusunda da ücretsiz karşılama ve araç teslimatı gibi hizmetleri bulunmaktadır.

Otomobillerin hayatımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamamıza olanak sağlamaktadır. Kurumsal firma ve kuruluşların uzun dönem filo kiralama hizmeti ile ekonomik yönden araçları daha düşük fiyatlar ile kiralayabilir. Filomuza yeni katılan araçlarda güvenlik ve konfor ön planda bulunduğundan, araçlarımız konusunda kendimize güveniyoruz.


 

MİSYONUMUZ

Sunduğumuz araç kiralama hizmetlerinde ilk akla gelen firma olmak ve müşterilerimizin bu hizmetten memnun kalmasını hedeflemek temel hedefimizdir. Yolcu kapasitesi ve Bagaj hacmi yüksek olan araçlar ile toplu bir şekilde yolculuklarınızı gerçekleştirmenizi sağlamak.

VİZYONUMUZ

Gelişen teknoloji ve ekonomi ile beraber kiralama fiyatlarımızda düşük oranlarda kar elde ederek, müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnun kalmalarını hedefliyoruz.

 

 

Hakkımızda