YÜKSEL GRUP RENT A CAR

Misyonumuz

Son teknoloji ve yeni özellikleri bünyesinde barındıran yeni nesil araçlar ile müşterilerimize hayal ettiklerinizin ötesinde bir hizmet sunmayı hedefleyen Yüksel Grup, rent a car kaskosuna sahip araç seçenekleri 7/24 online olarak 3d kredi kartı ile ödeme seçeneği ile kiralama hizmetleri sunmaktadır.

Visyonumuz

Müşteri taleplerini ön planda tutarak her yıl filomuzda yer alan araçlarda köklü bir değişim yaparak, güvenlik ve yakıt tasarrufu sağlayan araçlar ile konforlu bir şekilde kiralama hizmetlerinizi gerçekleştirirken en uygun ödeme seçenekler ile ekonomik ve lüks araç segmentini sizlere sunuyoruz.

Bizi Tercih Edenler Kazandı

2005 yılında Ankara’da kurulan firmamız, filosunda bulunan genç araç segmenti ile ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde çözüm sunmayı hedeflerken, Ankara içi uzun dönem kiralamalarınızda ücretsiz olarak araç teslimatı yapmaktadır.

GÜVENİLİR HİZMET

Özel konuklarınız veya kendiniz için tecrübeli ve konusunda oldukça başarılı olan personelimiz ile şöförlü araç kiralama taleplerinizde uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok tercih edilen güvenli taşımacılığı arasında yer alan havaalanı taşımacılığında uçuşlarınıza daha hızlı ve güvenli ulaşabilmeniz için havaalanı transferleri konusunda hizmet vermektedir.

8+1 yolcu taşıma kapasitesine sahip minibüs seçeneği araçlarımız ile uzun yolculuklarınızı daha keyifli bir hale getirmenize olanak sağlayan firmamız uygun fiyatları ile sizlerledir.

EN ÇOK TALEP EDİLEN HİZMETLER

Lüks Araç
Filo Kiralama
Havaalanı Transfer
Şöförlü Araç Kiralama
Gelin Arabası Kiralama

FİLOMUZDA YER ALAN ARAÇLAR