Esenboğa Havaalanı Transfer

Esenboğa Havaalanı Transfer

Esenboğa havalimanı şehir merkezine 28 km uzaklıkta yer almaktadır. Güvenilir ve hızlı bir şekilde yolculuk yapmak isteyenlerin tercih ettiği havayolu taşımacılığı son yıllarda yaygınlaşmıştır. Yüksel Grup filosunda yer alan farklı yolcu ve bagaj kapasitesine sahip araç seçenekleri ile havalimanına ulaşım konusunda ihtiyaçlarınızı günün her saati çözüme ulaştırmayı hedeflemektedir. Otobüs veya taksi yolculuğu size sıkıcı geliyor ve size özel bir taşıma hizmeti almak istiyorsanız, filomuzda yer alan araçlar tam size göre. Uygun fiyat seçeneği ve memnuniyet garantisi ile Ankara'nın tüm bölgelerinden esenboğa havaalanına transfer hizmetimiz bulunmaktadır.

Sektörel alanda başarılı firmalar arasında yüksek model araç filosu ile Ankara'da hizmet veren Yüksel grup ; havaalanı transfer ve şöförlü araç kiralama konusunda 5+1 8+1 ve 45+1 yolcu taşıma kapasitesine sahip araçlar ile her kesime hitap etmektedir. Takım elbisesi ve zamanından önce sizi havalimanından karşılayan personellerimiz, yolculuk esnasında zaman geçirebilmeniz için günlük gazetelerini araçlarında bulundurmaktadır. Ekonomik yönden diğer taşıtlara göre daha uygun olan havalimanı transferlerinde, çift yön seçeneğinden yararlanan müşterilerimize özel %15 fiyat indirimi uygulanmaktadır.

Genelde güven üzerine kurulu firmamızın personelleri, sicil kaydı temiz ve aile ortamına sahip insanlardan oluştuğu için çoçuklarınızın veya sevdiklerinizin yolculuklarını en güvenli şekilde yapacaklarından emin olabilirsiniz.