Şöförlü Araç Kiralama Hizmetleri

Şöförlü Araç Kiralama Hizmetleri

Turizm ve Taşımacılık sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Yüksel Grup Rent a car, gelen talep üzerine ihtiyaçlarınızı en hızlı çözüme ulaştırmak için ; Ekonomik,lüks ve minibüs sınıfı araçları ile Ankara'da şoförlü araç kiralama konusunda hizmet vermeye başlamıştır. Esenboğa havalimanı ve Otogar (Aşti) karşılama seçeneği ile birçok bölgeden yolcuyu alım seçeneği bulunan firmamız, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, araçlarında bulunan özellikler ile kaliteli bir hizmet sağlamayı hedeflemektedir. Ankara'yı en iyi şekilde bilen tecrübeli personellerimiz ulaşacağınız yere sizi en kestirme yollardan, trafik sorunu olmadan ulaşımızı sağlamaktadır. Gün boyu şoförlü araç ihtiyacınızda size aynı zamanda rehberlik eden Yüksel grup, uygun fiyat seçenekleri ve farklı araç segmenti ile en iyi firmalar arasında yer almayı hedeflemektedir. Özellikle ehliyeti veya trafik konusunda tecrübesi olmayanların tercih ettiği bir hizmet olan şoförlü araç kiralama konusunda ankara'da güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Gezi, Fuar, Organizsayon gibi özel günlerde şoförlü araç kiralayarak birçok kişinin dikkatini çekebilirsiniz.

Filomuzda bulunan araçlar 4+1 (binek sınıfı), 5+1 (vip minibüs), 8+1 (Volkswagen Carevella), 45+1 (Mercedes Travego) araçlar ile kalabalık gruplar içinde araç seçeneklerimiz bulunmaktadır. Rezervasyonlarınızı erkenden yaptırarak, indirimli fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Şehir merkezine 28 km uzaklıkta bulunan Esenboğa havalimanından karşılama hizmetimiz bulunmaktadır. Uçağın rötar yapması durumunda, aracımız sizin iniş durumuna göre herhangi bir ek ücret talep etmeden bekleyecektir.

Yabancı misafirleriniz için dil bilen personelimiz sayesinde misafirlerinizi daha rahat bir şekilde yolculuklarını gerçekleştirmek artık firmamız sayesinde mümkündür. Vip sınıfı araçlar ile şoförlü olarak en iyi oto kiralama hizmetini alabilirsiniz. 7/24 bize ulaşabilir, günün her saati için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.